Sedm služeb v oblasti webu se kterými našim klientům nejčastěji pomáháme

Webdesign a tvorba www stránek

Potřebujete vytvořit nové nebo zmodernizovat Vaše stávající internetové stránky?

Našim klientům nabízíme komplení návrh a realizaci nových stránek nebo redesign a modernizaci jejich stávajících prezentací. Důraz klademe na příjemné grafické zpracování, stejně tak jako na přehlednost, snadné ovládání a dostupnost jejich návštěvníkům.

 
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Potřebujete dostat Vaše stránky na přední pozice v internetových vyhledávačích?

I když máte sebelepší stránky s působivou grafikou a technicky dokonalým kódem, nepřinesou Vám užitek v případě, že se o nich nikdo nedozví. Vaše stránky zoptimalizujeme tak, aby se dostaly na nejlepší pozice v internetových vyhledávačích a naučíme Vás jak s nimi pracovat, aby se na těchto pozicích také dlouhodobě udržely.

 
Internetový obchod E-shop webOffice

Potřebujete efektivně prodávat Vaše zboží na internetu?

E-shop webOffice® je standardní internetový obchod určený k prezentaci a prodeji Vašeho zboží na internetu. Nesnažili jsme se vymyslet či změnit léty osvědčená řešení která fungují, proto náš e-shop obsahuje především standardní funkce, na které jsou zákaznící při nakupování na internetu zvyklí. Nicméně díky více než 15-ti letým zkušenostem naší firmy s internetovými technologiemi, bezpečností a programováním web aplikací, Vám nabízíme produkt jehož kvalitu nedělá jen líbivý vzhled.

 
Internetový marketing (SEM)

Potřebujete podpořit návštěvnost Vašich stránek cílenou reklamní kampaní?

Využíváte své stránky pro prodej po internetu? Představuje Vaše firma nové služby nebo zahajujete prodej nových produktů? Pokud ano, neobejdete se pravděpodobně bez podpoření návštěvnosti webu pomocí cílené reklamy formou grafických bannerů nebo placených klíčových slov a frází.

 
Redakční systém webOffice

Potřebujete snadno spravovat obsach Vašich internetových stránek kdykoli a odkudkoli?

Redakční systém webOffice® Vám umožní jednoduše a rychle spravovat podobu Vašeho webu. To vše bez potřeby umět programovat v HTML, kódovat PHP či spravovat relační databázi. Nejste tak, jako v minulosti, odkázáni na "odborníka", který jako jedinný je schopen změnit údaje na vašem webu.

 
Specializovaná řešení na míru

Potřebujete víc než jen běžné internetové stránky?

Hledáte pro svou firmu řešení speciálních webových portálů a aplikací? Zabýváme se tvorbou a programováním specializovaných řešení na míru dle požadavků zákazníka.

 
Analýza úspěšnosti webu

Potřebujete zjistit nedostatky Vašich stránek a navrhnout řešení, které povedou ke zvýšení jejich úspěšnosti?

Investovali jste čas a nemalé peníze do nových internetových stránek a přesto se Vám tyto investice nevracejí? Provedeme podrobný audit použitelnosti Vašich stránek. Naučíme Vás sledovat jejich návštěvnost a vyhodnocovat úspěšnost reklamních kampaní, otestujeme použitelnost vašich stránek z hlediska uživatelů a dostupnost z hlediska vyhledávačů. Navrhneme potřebné úpravy a poradíme Vám jak se o stránky starat aby se těšili popularitě.

 

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód
 
Rychlá navigace Naše služby