Analýza úspěšnosti webu

Investovali jste čas a nemalé peníze do nových internetových stránek a přesto se Vám tyto investice nevracejí? Provedeme podrobný audit použitelnosti Vašich stránek. Naučíme Vás sledovat jejich návštěvnost a vyhodnocovat úspěšnost reklamních kampaní, otestujeme použitelnost vašich stránek z hlediska uživatelů a dostupnost z hlediska vyhledávačů. Navrhneme potřebné úpravy a poradíme Vám jak se o stránky starat aby se těšili popularitě.

Vyhodnocování návštěvnosti

Vyhodnocování návštěvnosti

Pro Váš web zajistíme přehledné podrobné sledování návštěvnosti, které umožní sledovat veškeré potřebné informace o návštěvnících. Snadným způsobem budete moci sledovat nejenom odkud k Vám návštěvník přišel, které stránky na Vašem webu navštívil, na které odkazy kllikal, ale také které odkazy naopak zůstávají bez povšimnutí. Pomůžeme Vám s vyhodnocováním úspěšnosti kampaní i sledováním efektivity samotného Vašeho webu.

 

Zjištění nedostatků stávajícího webu

Zjištění nedostatků stávajícího webu

Nejste spokojeni s efektivitou Vašeho stávajícího webu? Pomůžeme Vám zjistit jeho nedostatky. Moderní grafika ani bezchybně technicky napsaný kód stránek Vám nezaručí jejich úspěšnost. Vaše stránky musí návštěvníkům nabídnout snadnou cestu k informacím, které hledá. Provedeme pro Vás analýzou použitelnosti a uživatelské přívětivosti Vašich stránek, navrhneme vhodné změny a úpravy kódu tak, aby práce s nimi byla snažší a efektivnější.

 

Návrh a realizace řešení

Návrh a realizace řešení

Na základě analýzy návštěvnosti a zjištěných nedostatků pro Vás navrhneme optimální řešení úpravy Vašeho stávajícího webu. Ať už se jedná pouze změnu obsahu stránek, přizpůsobení navigace a rozložení informací pro větší přehlednost anebo o úpravy kódu související se správným zobrazením anebo dostupností ionformací pro internetové vyhledávače, pomůžeme Vám s přípravou těchto změn anebo je pro Vás sami realizujeme.

 

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód