Webdesign a tvorba www stránek

Našim klientům nabízíme komplení návrh a realizaci nových stránek nebo redesign a modernizaci jejich stávajících prezentací. Důraz klademe na příjemné grafické zpracování, stejně tak jako na přehlednost, snadné ovládání a dostupnost jejich návštěvníkům.

Kreativní design

Kreativní design

„Návštěvníci webu si vytvoří názor během první dvacetiny sekundy."


Důvěryhodnost a zajímavost stránek je tedy z velké části dána především jejich vzhledem. A právě proto je kreativní design jednou z nejúčinnější zbraní!

 

Technické řešení

Technické řešení

Existuje několik jazyků a technologií pro tvorbu webových stránek. Tyto technologie samozřejmně nemusí zajímat návštěvníka stránek, Vašeho klienta. Je však nezbytné zajistit, aby se všem těmto návštěvnkům Vaše stránky zobrazili správně. Abychom toho docílili, používáme při naší práci pouze ty prvky a technologie, které zaručují dodržení standardů a nezávislosti na platformě.

 

Moderní vizuální prvky

Moderní vizuální prvky

Díky grafickým animacím, virtuálním prohlídkám a dalším moderním vizuálním prvkům, může být Váš web více atraktivní pro návštěvníky. Vhodně navržené vizuální prvky pomáhají uživateli v navigaci a zdůrazňují ty informace, které chcete svým zákazníkům sdělit.

Proto tyto moderní vizuální prvky používáme v rozumné míře na většině webů.

 

Redakční systém webOffice

Redakční systém webOffice

Redakční systém Vám umožní jednoduše a rychle spravovat podobu Vašeho webu. A to bez nutnosti umět programovat HTML, kódovat PHP či spravovat relační databázi. Umíte-li pracovat s programy Excel či Word, pak zvládnete i redakční systém webOffice®.

Pořizovat si dnes novou web prezentaci bez redakčního systému nemá smysl.

 

Kvalitní obsah

Kvalitní obsah

„Lidé zdůvodňují nákupní rozhodnutí fakty, ale činí jej na základě pocitů.“


Klíčem úspěšného webu je srozumitelnost a struktura textů. Lidé web nečtou, pouze obsah skenují a hledají záchytné body. Tak pracuje lidský mozek.

 

Máte jakýkoli dotaz? Napište nám!

Stačí zanechat kontakt - telefon nebo e-mailovou adresu, podle toho jakou komunikaci preferujete.

Do zprávy napište alespoň ve stručnosti o čem byste s námi chtěli hovořit. Jakmile to bude možné sami Vás kontaktujeme.
Jméno
Firma
Telefon
E-mail
Váš dotaz
Potvrzovací kód